Uitslagen ZLF 2017 Voerendaal


Hier te downloaden

UITSLAGEN ZLF 16-7-2017 TE VOERENDAAL
Wedstrijd 1A: Beste houding optocht OEtotaal% dagpr
Ere25Sint Sebastianus MargratenOE369100,000
1e24Sint Lambertus OirsbeekOE36799,458
2de49Sint Mauritius StruchtOE36699,187
3de2Sint Hubertus UbachsbergOE36598,916
4de1Sint Sebastianus KlimmenOE36498,645NL
5de43Sint Joseph VijlenOE36498,645NL
35Sint Martinus VaesradeOE36298,103
21Sint Gertrudis AmstenradeOE36197,832
44Sint Maternus WijlreOE36197,832
3Sint Paulus EpenOE35997,290
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE35897,019
42Sint Hubertus SchaesbergOE35796,748
33Sint Laurentius SpaubeekOE35696,477
47Sint Sebastianus EysOE35395,664
37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE35295,393
53Sint Sebastianus MheerOE35295,393
38Sint Sebastianus MechelenOE35195,122
36Sint Joh. & Clemens MerkelbeekOE35094,851
46Sint Joseph Sint GeertruidOE35094,851
27Sint Joseph SteinOE34994,580
51Sint Sebastiaan HeerlerheideOE34593,496
9Sint George SimpelveldOE34392,954
17Sint Sebastianus SchinnenOE34192,412
12Sint Sebastianus PuthOE34092,141
13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE34092,141
52Sint Martinus HouthemOE33991,870
16Sint Paulus VaalsOE33891,599
Wedstrijd 1A: Beste houding optocht NE
Ere32Sint Joseph BuchtenNE377100,000
1e4Wilhelmina HingenNE37098,143
2de6Sint Salvius LimbrichtNE36797,347
3e31Sint Willibrordus ObbichtNE36195,756
4de40Sint Urbanus MontfortNE36095,491
5de28Sint Petrus & Paulus SusterenNE35894,960
45Sint Remigius MeerssenNE35894,960
23Sint Rochus StevensweertNE35794,695
55Sint Jan NieuwstadtNE35794,695
7Sint Sebastiaan SchimmertNE35293,369
19Sint Lambertus BroeksittardNE35293,369
22Sint Martinus HoltumNE35293,369
10Eendracht GrevenbichtNE35193,103
30Heilig Kruis GrevenbichtNE35193,103
5Sint Stephanus DieterenNE35092,838
8Sint Hubertus NattenhovenNE34992,573
41Sint Martinus BornNE34992,573
14Sint Michaël DoenradeNE34792,042
15Sint Martinus LinneNE34691,777
50Stadsschutter. Sint Rosa SittardNE34691,777
11Sint Joris Sint JoostNE34491,247
48Sint Sebastianus HeerlenNE34491,247
39Sint Gregorius IllikhovenNE34390,981
18Sint Antonius SlekNE34190,451
29DD Stadsschutterij MaastrichtNE34190,451
26Snt Joseph SweijkhuizenNE33789,390
54Sint Eligius & Juliana SchinveldNE33588,859
20Sint Barbara MeerssenNE33087,533
Westrijd 2A: Beste Defile OE
Ere44Sint Maternus WijlreOE376100,000
1e21Sint Gertrudis AmstenradeOE37499,468
2de43Sint Joseph VijlenOE37399,202
3de24Sint Lambertus OirsbeekOE37298,936
4de53Sint Sebastianus MheerOE37198,670NL
5de33Sint Laurentius SpaubeekOE37198,670NL
47Sint Sebastianus EysOE37098,404
25Sint Sebastianus MargratenOE36998,138
2Sint Hubertus UbachsbergOE36597,074
38Sint Sebastianus MechelenOE36597,074
49Sint Mauritius StruchtOE36496,809
3Sint Paulus EpenOE36196,011
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE36196,011
36Sint Joh. & Clemens MerkelbeekOE36196,011
37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE35895,213
1Sint Sebastianus KlimmenOE35694,681
35Sint Martinus VaesradeOE35594,415
42Sint Hubertus SchaesbergOE35494,149
13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE34992,819
46Sint Joseph Sint GeertruidOE34692,021
12Sint Sebastianus PuthOE34591,755
27Sint Joseph SteinOE34290,957
16Sint Paulus VaalsOE33990,160
9Sint George SimpelveldOE33889,894
17Sint Sebastianus SchinnenOE33789,628
51Sint Sebastiaan HeerlerheideOE33388,564
52Sint Martinus HouthemOE33087,766
Westrijd 2B: Beste Defile NE
Ere32Sint Joseph BuchtenNE378100,000
1e4Wilhelmina HingenNE37699,471NL
2de40Sint Urbanus MontfortNE37699,471NL
3de28Sint Petrus & Paulus SusterenNE37599,206NL
4de31Sint Willibrordus ObbichtNE37599,206NL
5de6Sint Salvius LimbrichtNE36797,090NL
7Sint Sebastiaan SchimmertNE36797,090NL
19Sint Lambertus BroeksittardNE36696,825
11Sint Joris Sint JoostNE36295,767
8Sint Hubertus NattenhovenNE36195,503
22Sint Martinus HoltumNE36095,238
55Sint Jan NieuwstadtNE35694,180
15Sint Martinus LinneNE35493,651
41Sint Martinus BornNE35393,386
5Sint Stephanus DieterenNE35293,122
10Eendracht GrevenbichtNE35293,122
14Sint Michaël DoenradeNE35293,122
23Sint Rochus StevensweertNE35293,122
30Heilig Kruis GrevenbichtNE34992,328
50Stadsschutter. Sint Rosa SittardNE34791,799
20Sint Barbara MeerssenNE34390,741
48Sint Sebastianus HeerlenNE34390,741
45Sint Remigius MeerssenNE34290,476
39Sint Gregorius IllikhovenNE33989,683
26Snt Joseph SweijkhuizenNE33789,153
29DD Stadsschutterij MaastrichtNE33789,153
18Sint Antonius SlekNE33688,889
54Sint Eligius & Juliana SchinveldNE33488,360
Dagwinnaar Beste Houding optocht + Beste Defile + Schieten
32Sint Joseph BuchtenNE300,00%
Wedstrijd 3: Mooiste geheel OE
Ere2Sint Hubertus UbachsbergOE371
1ste44Sint Maternus WijlreOE368
2de1Sint Sebastianus KlimmenOE366
3de24Sint Lambertus OirsbeekOE362
3Sint Paulus EpenOE360
25Sint Sebastianus MargratenOE359
33Sint Laurentius SpaubeekOE359
42Sint Hubertus SchaesbergOE359
53Sint Sebastianus MheerOE358
21Sint Gertrudis AmstenradeOE357
35Sint Martinus VaesradeOE355
37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE355
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE354
49Sint Mauritius StruchtOE353
43Sint Joseph VijlenOE352
46Sint Joseph Sint GeertruidOE350
47Sint Sebastianus EysOE349
36Sint Joh. & Clemens MerkelbeekOE343
13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE341
17Sint Sebastianus SchinnenOE341
38Sint Sebastianus MechelenOE341
16Sint Paulus VaalsOE336
51Sint Sebastiaan HeerlerheideOE336
52Sint Martinus HouthemOE336
12Sint Sebastianus PuthOE330
27Sint Joseph SteinOE330
9Sint George SimpelveldOE329
Wedstrijd 3B: Mooiste geheel NE
Ere4Wilhelmina HingenNE372
1ste32Sint Joseph BuchtenNE363
2de40Sint Urbanus MontfortNE360
3de19Sint Lambertus BroeksittardNE355
45Sint Remigius MeerssenNE355
55Sint Jan NieuwstadtNE355
7Sint Sebastiaan SchimmertNE351
28Sint Petrus & Paulus SusterenNE351
22Sint Martinus HoltumNE350
26Snt Joseph SweijkhuizenNE350
31Sint Willibrordus ObbichtNE350
41Sint Martinus BornNE349
6Sint Salvius LimbrichtNE348
48Sint Sebastianus HeerlenNE348
11Sint Joris Sint JoostNE346
50Stadsschutter. Sint Rosa SittardNE346
39Sint Gregorius IllikhovenNE344
14Sint Michaël DoenradeNE342
18Sint Antonius SlekNE342
15Sint Martinus LinneNE340
30Heilig Kruis GrevenbichtNE340
5Sint Stephanus DieterenNE339
8Sint Hubertus NattenhovenNE339
10Eendracht GrevenbichtNE337
23Sint Rochus StevensweertNE337
20Sint Barbara MeerssenNE329
54Sint Eligius & Juliana SchinveldNE318
29DD Stadsschutterij MaastrichtNE313
Wedstrijd 4: Mooiste Uniform
Ere44Sint Maternus WijlreOE365
1ste24Sint Lambertus OirsbeekOE363
2de2Sint Hubertus UbachsbergOE362
3de43Sint Joseph VijlenOE361
25Sint Sebastianus MargratenOE360
21Sint Gertrudis AmstenradeOE359
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE359
35Sint Martinus VaesradeOE359
47Sint Sebastianus EysOE359
49Sint Mauritius StruchtOE359
3Sint Paulus EpenOE358
1Sint Sebastianus KlimmenOE357
32Sint Joseph BuchtenNE357
7Sint Sebastiaan SchimmertNE356
23Sint Rochus StevensweertNE356
33Sint Laurentius SpaubeekOE356
37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE356
14Sint Michaël DoenradeNE355
53Sint Sebastianus MheerOE355
55Sint Jan NieuwstadtNE354
11Sint Joris Sint JoostNE353
13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE352
38Sint Sebastianus MechelenOE352
4Wilhelmina HingenNE351
6Sint Salvius LimbrichtNE351
8Sint Hubertus NattenhovenNE351
15Sint Martinus LinneNE351
27Sint Joseph SteinOE351
36Sint Joh. & Clemens MerkelbeekOE351
45Sint Remigius MeerssenNE351
19Sint Lambertus BroeksittardNE350
22Sint Martinus HoltumNE349
28Sint Petrus & Paulus SusterenNE349
42Sint Hubertus SchaesbergOE349
41Sint Martinus BornNE348
31Sint Willibrordus ObbichtNE347
46Sint Joseph Sint GeertruidOE347
17Sint Sebastianus SchinnenOE346
40Sint Urbanus MontfortNE346
50Stadsschutter. Sint Rosa SittardNE346
51Sint Sebastiaan HeerlerheideOE346
12Sint Sebastianus PuthOE345
16Sint Paulus VaalsOE345
18Sint Antonius SlekNE345
48Sint Sebastianus HeerlenNE345
5Sint Stephanus DieterenNE344
30Heilig Kruis GrevenbichtNE344
26Snt Joseph SweijkhuizenNE343
29DD Stadsschutterij MaastrichtNE343
52Sint Martinus HouthemOE343
54Sint Eligius & Juliana SchinveldNE343
10Eendracht GrevenbichtNE341
39Sint Gregorius IllikhovenNE341
20Sint Barbara MeerssenNE340
9Sint George SimpelveldOE325
Wedstrijd 5A: Beste Vaandeldrager OE
Ere47Sint Sebastianus EysOE181NL
1ste33Sint Laurentius SpaubeekOE181NL
2de2Sint Hubertus UbachsbergOE180NL
3de21Sint Gertrudis AmstenradeOE180NL
4de24Sint Lambertus OirsbeekOE180NL
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE180
44Sint Maternus WijlreOE180
35Sint Martinus VaesradeOE178
36Sint Joh. & Clemens MerkelbeekOE178
25Sint Sebastianus MargratenOE177
27Sint Joseph SteinOE177
37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE177
16Sint Paulus VaalsOE175
53Sint Sebastianus MheerOE175
9Sint George SimpelveldOE173
43Sint Joseph VijlenOE173
52Sint Martinus HouthemOE173
38Sint Sebastianus MechelenOE172
42Sint Hubertus SchaesbergOE172
49Sint Mauritius StruchtOE172
51Sint Sebastiaan HeerlerheideOE172
46Sint Joseph Sint GeertruidOE171
3Sint Paulus EpenOE167
1Sint Sebastianus KlimmenOE165
17Sint Sebastianus SchinnenOE163
13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE162
12Sint Sebastianus PuthOE161
Wedstrijd 5B: Beste Vaandeldrager NE
Ere4Wilhelmina HingenNE183NL
1ste30Heilig Kruis GrevenbichtNE183NL
2de6Sint Salvius LimbrichtNE180NL
3de7Sint Sebastiaan SchimmertNE180NL
4de14Sint Michaël DoenradeNE180NL
40Sint Urbanus MontfortNE180NL
8Sint Hubertus NattenhovenNE179
29DD Stadsschutterij MaastrichtNE179
32Sint Joseph BuchtenNE178
28Sint Petrus & Paulus SusterenNE174
48Sint Sebastianus HeerlenNE174
11Sint Joris Sint JoostNE173
15Sint Martinus LinneNE173
18Sint Antonius SlekNE173
26Snt Joseph SweijkhuizenNE172
39Sint Gregorius IllikhovenNE172
45Sint Remigius MeerssenNE172
23Sint Rochus StevensweertNE171
50Stadsschutter. Sint Rosa SittardNE171
55Sint Jan NieuwstadtNE171
22Sint Martinus HoltumNE170
31Sint Willibrordus ObbichtNE170
41Sint Martinus BornNE169
54Sint Eligius & Juliana SchinveldNE169
19Sint Lambertus BroeksittardNE168
5Sint Stephanus DieterenNE165
10Eendracht GrevenbichtNE160
20Sint Barbara MeerssenNE158
Wedstrijd 6A: Beste Bordjesdrager OE
Ere24Sint Lambertus OirsbeekOE182NL
1ste17Sint Sebastianus SchinnenOE182NL
2de52Sint Martinus HouthemOE181NL
3de13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE179
4de35Sint Martinus VaesradeOE177NL
49Sint Mauritius StruchtOE177NL
25Sint Sebastianus MargratenOE176
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE176
16Sint Paulus VaalsOE175
53Sint Sebastianus MheerOE175
44Sint Maternus WijlreOE174
27Sint Joseph SteinOE173
33Sint Laurentius SpaubeekOE173
37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE173
2Sint Hubertus UbachsbergOE172
3Sint Paulus EpenOE171
42Sint Hubertus SchaesbergOE171
47Sint Sebastianus EysOE170
12Sint Sebastianus PuthOE164
21Sint Gertrudis AmstenradeOE163
1Sint Sebastianus KlimmenOE162
9Sint George SimpelveldOE161
46Sint Joseph Sint GeertruidOE158
Wedstrijd 6b: Beste Bordjesdrager NE
Ere14Sint Michaël DoenradeNE184
1ste6Sint Salvius LimbrichtNE183
2de40Sint Urbanus MontfortNE182NL
3de26Snt Joseph SweijkhuizenNE182NL
4de4Wilhelmina HingenNE181
20Sint Barbara MeerssenNE180
32Sint Joseph BuchtenNE180
48Sint Sebastianus HeerlenNE179
15Sint Martinus LinneNE178
39Sint Gregorius IllikhovenNE178
18Sint Antonius SlekNE177
55Sint Jan NieuwstadtNE177
5Sint Stephanus DieterenNE175
45Sint Remigius MeerssenNE175
28Sint Petrus & Paulus SusterenNE173
31Sint Willibrordus ObbichtNE173
50Stadsschutter. Sint Rosa SittardNE172
29DD Stadsschutterij MaastrichtNE171
30Heilig Kruis GrevenbichtNE171
8Sint Hubertus NattenhovenNE170
11Sint Joris Sint JoostNE167
54Sint Eligius & Juliana SchinveldNE167
7Sint Sebastiaan SchimmertNE165
19Sint Lambertus BroeksittardNE164
22Sint Martinus HoltumNE163
10Eendracht GrevenbichtNE162
Wedstrijd 7: Mooiste keizerspaar in Uniform
1ste37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE544
2de33Sint Laurentius SpaubeekOE536
5Sint Stephanus DieterenNE535
8Sint Hubertus NattenhovenNE532
52Sint Martinus HouthemOE532
13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE530
44Sint Maternus WijlreOE529
Wedstrijd 8: Mooiste keizerspaar in Jacquet
1ste53Sint Sebastianus MheerOE537
Wedstrijd 9: Mooiste Keizer in Uniform
1ste15Sint Martinus LinneNE544
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE539
41Sint Martinus BornNE537
26Snt Joseph SweijkhuizenNE534
46Sint Joseph Sint GeertruidOE532
Wedstrijd 10: Mooiste keizer in Jacquet
Geen deelname
Wedstrijd 11: Mooiste Keizerin
1ste37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE548
2de53Sint Sebastianus MheerOE537
3de13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE536
33Sint Laurentius SpaubeekOE533
5Sint Stephanus DieterenNE531
44Sint Maternus WijlreOE529
52Sint Martinus HouthemOE529
8Sint Hubertus NattenhovenNE528
Wedstrijd 12: Mooiste Koningspaar in Uniform
1ste32Sint Joseph BuchtenNE555
2de8Sint Hubertus NattenhovenNE550
3de4Wilhelmina HingenNE547
4de10Eendracht GrevenbichtNE546NL
5de31Sint Willibrordus ObbichtNE546NL
44Sint Maternus WijlreOE546NL
19Sint Lambertus BroeksittardNE545
2Sint Hubertus UbachsbergOE544
14Sint Michaël DoenradeNE542
40Sint Urbanus MontfortNE541
55Sint Jan NieuwstadtNE541
5Sint Stephanus DieterenNE540
33Sint Laurentius SpaubeekOE539
38Sint Sebastianus MechelenOE539
6Sint Salvius LimbrichtNE538
45Sint Remigius MeerssenNE536
21Sint Gertrudis AmstenradeOE534
35Sint Martinus VaesradeOE534
20Sint Barbara MeerssenNE533
30Heilig Kruis GrevenbichtNE533
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE533
3Sint Paulus EpenOE531
17Sint Sebastianus SchinnenOE531
24Sint Lambertus OirsbeekOE531
1Sint Sebastianus KlimmenOE529
28Sint Petrus & Paulus SusterenNE529
11Sint Joris Sint JoostNE528
23Sint Rochus StevensweertNE526
39Sint Gregorius IllikhovenNE525
43Sint Joseph VijlenOE525
51Sint Sebastiaan HeerlerheideOE525
46Sint Joseph Sint GeertruidOE522
15Sint Martinus LinneNE521
42Sint Hubertus SchaesbergOE521
16Sint Paulus VaalsOE520
26Snt Joseph SweijkhuizenNE515
Wedstrijd 13: Mooiste koningspaar in Jacquet
1ste25Sint Sebastianus MargratenOE556
2de (NB)49Sint Mauritius StruchtOE552
18Sint Antonius SlekNE547
54Sint Eligius & Juliana SchinveldNE547
47Sint Sebastianus EysOE542
53Sint Sebastianus MheerOE542
12Sint Sebastianus PuthOE537
13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE535
7Sint Sebastiaan SchimmertNE531
Wedstrijd 14: Mooiste koning in Unifom
1ste41Sint Martinus BornNE537
37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE530
22Sint Martinus HoltumNE527
27Sint Joseph SteinOE525
50Stadsschutter. Sint Rosa SittardNE523
Wedstrijd 15: Mooiste koning in Jacquet
Geen deelname
Wedstrijd 16: Mooiste koningin
1ste25Sint Sebastianus MargratenOE557
2de32Sint Joseph BuchtenNE555
3de14Sint Michaël DoenradeNE553
4de40Sint Urbanus MontfortNE551
5de18Sint Antonius SlekNE550
8Sint Hubertus NattenhovenNE549
41Sint Martinus BornNE549
19Sint Lambertus BroeksittardNE547
6Sint Salvius LimbrichtNE546
13Jonge en Oude Nobele ValkenburgOE546
54Sint Eligius & Juliana SchinveldNE545
31Sint Willibrordus ObbichtNE544
34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE544
35Sint Martinus VaesradeOE544
33Sint Laurentius SpaubeekOE543
55Sint Jan NieuwstadtNE543
5Sint Stephanus DieterenNE542
10Eendracht GrevenbichtNE542
47Sint Sebastianus EysOE542
4Wilhelmina HingenNE541
49Sint Mauritius StruchtOE541
21Sint Gertrudis AmstenradeOE540
28Sint Petrus & Paulus SusterenNE540
38Sint Sebastianus MechelenOE540
2Sint Hubertus UbachsbergOE539
44Sint Maternus WijlreOE539
22Sint Martinus HoltumNE537
39Sint Gregorius IllikhovenNE537
15Sint Martinus LinneNE536
7Sint Sebastiaan SchimmertNE535
20Sint Barbara MeerssenNE535
45Sint Remigius MeerssenNE535
12Sint Sebastianus PuthOE534
53Sint Sebastianus MheerOE533
1Sint Sebastianus KlimmenOE532
3Sint Paulus EpenOE532
30Heilig Kruis GrevenbichtNE532
42Sint Hubertus SchaesbergOE532
24Sint Lambertus OirsbeekOE531
17Sint Sebastianus SchinnenOE530
23Sint Rochus StevensweertNE529
11Sint Joris Sint JoostNE528
26Snt Joseph SweijkhuizenNE525
51Sint Sebastiaan HeerlerheideOE525
16Sint Paulus VaalsOE523
43Sint Joseph VijlenOE522
46Sint Joseph Sint GeertruidOE520
Wedstrijd 17: Mooiste generaal
1ste47Sint Sebastianus EysOE553NL
2de44Sint Maternus WijlreOE553NL
10Eendracht GrevenbichtNE550
14Sint Michaël DoenradeNE541
21Sint Gertrudis AmstenradeOE540
30Heilig Kruis GrevenbichtNE540
26Snt Joseph SweijkhuizenNE539
40Sint Urbanus MontfortNE539
55Sint Jan NieuwstadtNE533
52Sint Martinus HouthemOE528
Wedstrijd 18: Modelste generaal
1ste2Sint Hubertus UbachsbergOE563
48Sint Sebastianus HeerlenNE538
25Sint Sebastianus MargratenOE533
Wedstrijd 19: Beste Bielemangroep
1ste1Sint Sebastianus KlimmenOE543
2d18Sint Antonius SlekNE537NL
5Sint Stephanus DieterenNE537NL
30Heilig Kruis GrevenbichtNE536
Wedstrijd 20: Beste Sappeursgroep
1ste45Sint Remigius MeerssenNE538NL
35Sint Martinus VaesradeOE538NL
15Sint Martinus LinneNE532
Wedstrijd 21: Beste Marketentstersgroep
1ste38Sint Sebastianus MechelenOE544
2de43Sint Joseph VijlenOE543
3de45Sint Remigius MeerssenNE542
4de47Sint Sebastianus EysOE541
5de34HH Marcellinus & Sint Petrus GeleenOE538
24Sint Lambertus OirsbeekOE537
37Sint Gregorius De Grote BrunssumOE537
30Heilig Kruis GrevenbichtNE535
31Sint Willibrordus ObbichtNE534
25Sint Sebastianus MargratenOE531
42Sint Hubertus SchaesbergOE530
33Sint Laurentius SpaubeekOE528
2Sint Hubertus UbachsbergOE526
40Sint Urbanus MontfortNE526
53Sint Sebastianus MheerOE523
3Sint Paulus EpenOE520
7Sint Sebastiaan SchimmertNE520
27Sint Joseph SteinOE519
12Sint Sebastianus PuthOE517
15Sint Martinus LinneNE516
Wedstrijd 70: Beste hospitaalsoldaat
1ste47Sint Sebastianus EysOE377
2Sint Hubertus UbachsbergOE373
Jeugd: Mooiste Hofdame
1ste (NB)7Sint Sebastiaan SchimmertNE369
2de(NB)8Sint Hubertus NattenhovenNE365
3de(NB)46Sint Joseph Sint GeertruidOE365
Jeugd: Beste marketentster
1ste (NB)14Sint Michaël DoenradeNE392
Jeugd: Beste marketentstersgroep
1ste (NB)41Sint Martinus BornNE395
Jeugd: Mooiste koningspaar
1ste (NB)23Sint Rochus StevensweertNE362
Jeugd: Beste bielemannengroep
1ste (NB)40Sint Urbanus MontfortNE368
Jeugd: Beste bieleman
1ste (NB)5Sint Stephanus DieterenNE362
Wedstrijd 22: Oude Exercitie
1ste1Sint Sebastianus KlimmenOE1770
2de (NB)44Sint Maternus WijlreOE1766
24Sint Lambertus OirsbeekOE1763
3Sint Paulus EpenOE1752
2Sint Hubertus UbachsbergOE1745
33Sint Laurentius SpaubeekOE1719
Wedstrijd 23: Nieuwe Excercitie
1ste28Sint Petrus & Paulus SusterenNE3561
2de (NB)32Sint Joseph BuchtenNE3549
31Sint Willibrordus ObbichtNE3543
40Sint Urbanus MontfortNE3538
6Sint Salvius LimbrichtNE3512
7Sint Sebastiaan SchimmertNE3442
Wedstrijd 24: Beste Linker Guide OE
1ste3Sint Paulus EpenOE181NL
2e24Sint Lambertus OirsbeekOE181NL
2Sint Hubertus UbachsbergOE180
33Sint Laurentius SpaubeekOE178
44Sint Maternus WijlreOE177
1Sint Sebastianus KlimmenOE176
Wedstrijd 25: Beste Rechter Guide OE
1ste3Sint Paulus EpenOE181NL
2de1Sint Sebastianus KlimmenOE181NL
24Sint Lambertus OirsbeekOE180
2Sint Hubertus UbachsbergOE178
44Sint Maternus WijlreOE177
33Sint Laurentius SpaubeekOE176
Wedstrijd 26: Beste Commandant OE
1ste1Sint Sebastianus KlimmenOE705
2de (NB)24Sint Lambertus OirsbeekOE704
44Sint Maternus WijlreOE697
2Sint Hubertus UbachsbergOE690
3Sint Paulus EpenOE683
33Sint Laurentius SpaubeekOE678
Wedstrijd 27: Commandant Nieuwe exercitie
1ste32Sint Joseph BuchtenNE546
2de (NB)31Sint Willibrordus ObbichtNE536
28Sint Petrus & Paulus SusterenNE535
40Sint Urbanus MontfortNE530
6Sint Salvius LimbrichtNE524
7Sint Sebastiaan SchimmertNE502
Solisten Fluit Jeugd
1steSt. Petrus en Paulus SusterenShalinaVan der Biessen81,2
Wilhelmina HingenIsaMeuwissen80,3
St. Michaël DoenradeElineMarissen80,3
St. Joris St. JoostMaraKösters80,1
Wilhelmina HingenSamaraPeeters80,0
Solisten Fluit 5de divisie
1steSt. Jan NieuwstadtFinnDe vos83,1
St. Willibrordus ObbichtMarikede Jong82,3
Wilhelmina HingenTaraAben80,3
Solisten Fluit 4de divisie
1steSt. Petrus en Paulus SusterenRoselienCraenen82,3
St. Jan NieuwstadtDemiVaessen82,2
St. Petrus en Paulus SusterenAnneKöhlen80,7
St. Willibrordus ObbichtJande Jong80,0
Solisten Fluit 3de divisie
1steSt. Jan NieuwstadtMeganMeisen83,3
Wilhelmina HingenJesseMeuwissen79,8
Solisten Klaroen Jeugd
1steSt. Materus WijlreJoepMullenders81,0
St. Salvius LimbrichtMaritHermans80,9
St. Remigius MeerssenIsaHollands80,4
St Gertrudis AmstenradeTuurvan Kan80,4
Solisten Klaroen 5de divisie
1steSt. Sebastianus EysJuliëtteLahaije80,7
St. Martinus HoltumDunjaLeinders80,0
Solisten Klaroen 4de divisie
1ste(NB)St. Joseph VijlenAnneSmulders81,8
Solisten Tamboer Jeugd
1steSt. Joseph SteinYoeriSchoens88,0
2deSt. Salvius LimbrichtFinnSchaeks85,3
3deSt Martinius BornUi SeoLee85,3
4deSint Lambertus BroeksittardBrandonAretz85,3
5deSint Martinus HouthemNiekRuiter85,2
6de (NB)St. Sebastianus SchimmertCasperJacobs84,9
St. Sebastianus SchimmertRubenProvaas84,6
St. Salvius LimbrichtVikLebens84,2
Sint Martinus HouthemLouCurfs84,2
Sint Martinus HouthemMaxBackes84,0
St. Salvius LimbrichtLoekaDiederen83,8
St. Paulus VaalsIanMiltenburg83,8
St. Salvius LimbrichtBjarneDiederen83,6
Sint Martinus HouthemDriesRuiter83,4
St. Sebastianus MheerJonathanvan Dijk83,4
St Martinius BornLevivan Hout83,2
M&P GeleenRyanRutten83,2
St. Joris St. JoostDaveJanssen83,0
St. Remigius MeerssenCedricBarbier82,7
St. Martinus VeasradeLucaGelissen82,5
St. Remigius MeerssenSebSmeets82,2
St. Sebastianus SchimmertKajMenten82,1
St Martinius BornZoëHaagmans81,9
St. Remigius MeerssenCasperQuaaden81,8
St. Willibrordus ObbichtYornMaassen81,8
St sebastianus klimmenlevibeijnsberger80,9
St. Remigius MeerssenLynnHollands80,3
Solisten Tamboer 5de divisie
1steSt. Johannes St. Clemens MerkelbeelDylanoDriessens88,1
2deSt. Sebastianus MargratenSaschaOnnou85,8
3deSt. Sebastianus KlimmenDylanoFranssen85,1
St. Joseph SteinMichaVaassen85,0
St. Michaël DoenradeSargioWolfs84,6
St. Sebastianus MargratenEvieMulleneers84,4
St. Jan NieuwstadtJayDe Vos83,1
St. Maternus WijlreDaanOtten82,6
St. Remigius MeerssenDeanEngwegen82,0
St. Martinus VeasradeYouriPisters81,6
St. Jan NieuwstadtSjuulSmeets81,6
St. Johannes St. Clemens MerkelbeelDaniqueLemans80,9
St. Maternus WijlreMarthijnvan Wissen80,3
Solisten Tamboer 4de divisie
1steSint Martinus HouthemJesseBackes85,0
St. Mauritus StruchtSydneyWillems84,0
Solisten Tamboer 3de divisie
1steSt. Martinus VeasradeRobinVerkissen87,0
Solisten Tamboer 2de divisie
1steSt. Michaël DoenradeDjangoGoffin86,4
Sint Sebastianus HeerlenRickCamps83,8
Solisten Tamboer 1de divisie
1steSt Martinius BornBramDeuss85,8
Klaroenkorpsen 4de divisie
1ste40St. Urbanus MontfortNE83,4
53St. Sebastianus MheerOE81,0
Klaroenkorpsen 3de divisie
1ste38St. Sebastianus MechelenOE83,5
2de47St. Sebastianus EysOE83,4
3Sint Paulus EpenOE82,1
34St. Marcellinus & Petrus GeleenOE80,3
52St. Martinus HouthemOE80,2
45St. Remigius MeerssenNE79,0
Klaroenkorpsen 2de divisie
1ste43St. Joseph VijlenOE87,0
25St. Sebastianus MargratenOE83,0
44St. Maternus WijlreOE82,5
49St. Mauritius StruchtOE82,2
35St. Martinis VaesradeOE81,8
Klaroenkorpsen 1ste divisie
1ste7St. Sebastiaan SchimmertNE83,5
2de6St. Salvius LimbrichtNE83,2
24St. Lambertus OirsbeekOE83,0
1St. Sebastianus KlimmenOE82,6
2St. Hubertus UbachsbergOE82,4
33St. Laurentius SpaubeekOE82,4
21St. Gertrudis AmstenradeOE82,0
Fluit en Tamboerkorps 3de divisie
1ste (NB)31St. Willibrordus ObbichtNE83,6
Tamboerkorps 2de divisie
1ste48Sint Sebastianus HeerlenNE83,3
Tamboerkorps 3de divisie
1ste27St. Joseph SteinOE84,2
Tamboer Majoor 4de divisie
1ste40St. Urbanus MontfortNE80,2
53St. Sebastianus MheerOE79,5
Tamboer Majoor 3de divisie
1ste31St. Willibrordus ObbichtNE88,4
2de38St. Sebastianus MechelenOE84,0
47St. Sebastianus EysOE83,7
3Sint Paulus EpenOE82,9
34St. Marcellinus & Petrus GeleenOE82,7
52St. Martinus HouthemOE82,7
45St. Remigius MeerssenNE82,4
27St. Joseph SteinOE81,9
Tamboer Majoor 2de divisie
1ste43St. Joseph VijlenOE85,0
2de48Sint Sebastianus HeerlenNE84,4
25St. Sebastianus MargratenOE83,4
44St. Maternus WijlreOE83,4
49St. Mauritius StruchtOE82,6
35St. Martinis VaesradeOE80,4
Tamboer Majoor 1ste divisie
1ste1St. Sebastianus KlimmenOE88,4
2de21St. Gertrudis AmstenradeOE88,2
24St. Lambertus OirsbeekOE85,2
7St. Sebastiaan SchimmertNE85,0
6St. Salvius LimbrichtNE85,0
33St. Laurentius SpaubeekOE82,5
2St. Hubertus UbachsbergOE80,2
Schietuitslagen
1steMontfort
2deDoenrade
3deMerkelbeek
4deSchaesberg
5deStrucht
6deBrunssum
7de 8deEendracht Grevenbicht, Geleen en Heelen (delen plek 7 en 8)