Uitslagen ZLF 2017 te Voerendaal


Hier te downloaden

UITSLAGEN ZLF 16-7-2017 TE VOERENDAAL
Wedstrijd 1A: Beste houding optocht OE totaal % dagpr
Ere 25 Sint Sebastianus Margraten OE 369 100,000
1e 24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 367 99,458
2de 49 Sint Mauritius Strucht OE 366 99,187
3de 2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 365 98,916
4de 1 Sint Sebastianus Klimmen OE 364 98,645 NL
5de 43 Sint Joseph Vijlen OE 364 98,645 NL
35 Sint Martinus Vaesrade OE 362 98,103
21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 361 97,832
44 Sint Maternus Wijlre OE 361 97,832
3 Sint Paulus Epen OE 359 97,290
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 358 97,019
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 357 96,748
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 356 96,477
47 Sint Sebastianus Eys OE 353 95,664
37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 352 95,393
53 Sint Sebastianus Mheer OE 352 95,393
38 Sint Sebastianus Mechelen OE 351 95,122
36 Sint Joh. & Clemens Merkelbeek OE 350 94,851
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 350 94,851
27 Sint Joseph Stein OE 349 94,580
51 Sint Sebastiaan Heerlerheide OE 345 93,496
9 Sint George Simpelveld OE 343 92,954
17 Sint Sebastianus Schinnen OE 341 92,412
12 Sint Sebastianus Puth OE 340 92,141
13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 340 92,141
52 Sint Martinus Houthem OE 339 91,870
16 Sint Paulus Vaals OE 338 91,599
Wedstrijd 1A: Beste houding optocht NE
Ere 32 Sint Joseph Buchten NE 377 100,000
1e 4 Wilhelmina Hingen NE 370 98,143
2de 6 Sint Salvius Limbricht NE 367 97,347
3e 31 Sint Willibrordus Obbicht NE 361 95,756
4de 40 Sint Urbanus Montfort NE 360 95,491
5de 28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 358 94,960
45 Sint Remigius Meerssen NE 358 94,960
23 Sint Rochus Stevensweert NE 357 94,695
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 357 94,695
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 352 93,369
19 Sint Lambertus Broeksittard NE 352 93,369
22 Sint Martinus Holtum NE 352 93,369
10 Eendracht Grevenbicht NE 351 93,103
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 351 93,103
5 Sint Stephanus Dieteren NE 350 92,838
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 349 92,573
41 Sint Martinus Born NE 349 92,573
14 Sint Michaël Doenrade NE 347 92,042
15 Sint Martinus Linne NE 346 91,777
50 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard NE 346 91,777
11 Sint Joris Sint Joost NE 344 91,247
48 Sint Sebastianus Heerlen NE 344 91,247
39 Sint Gregorius Illikhoven NE 343 90,981
18 Sint Antonius Slek NE 341 90,451
29 DD Stadsschutterij Maastricht NE 341 90,451
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 337 89,390
54 Sint Eligius & Juliana Schinveld NE 335 88,859
20 Sint Barbara Meerssen NE 330 87,533
Westrijd 2A: Beste Defile OE
Ere 44 Sint Maternus Wijlre OE 376 100,000
1e 21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 374 99,468
2de 43 Sint Joseph Vijlen OE 373 99,202
3de 24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 372 98,936
4de 53 Sint Sebastianus Mheer OE 371 98,670 NL
5de 33 Sint Laurentius Spaubeek OE 371 98,670 NL
47 Sint Sebastianus Eys OE 370 98,404
25 Sint Sebastianus Margraten OE 369 98,138
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 365 97,074
38 Sint Sebastianus Mechelen OE 365 97,074
49 Sint Mauritius Strucht OE 364 96,809
3 Sint Paulus Epen OE 361 96,011
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 361 96,011
36 Sint Joh. & Clemens Merkelbeek OE 361 96,011
37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 358 95,213
1 Sint Sebastianus Klimmen OE 356 94,681
35 Sint Martinus Vaesrade OE 355 94,415
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 354 94,149
13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 349 92,819
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 346 92,021
12 Sint Sebastianus Puth OE 345 91,755
27 Sint Joseph Stein OE 342 90,957
16 Sint Paulus Vaals OE 339 90,160
9 Sint George Simpelveld OE 338 89,894
17 Sint Sebastianus Schinnen OE 337 89,628
51 Sint Sebastiaan Heerlerheide OE 333 88,564
52 Sint Martinus Houthem OE 330 87,766
Westrijd 2B: Beste Defile NE
Ere 32 Sint Joseph Buchten NE 378 100,000
1e 4 Wilhelmina Hingen NE 376 99,471 NL
2de 40 Sint Urbanus Montfort NE 376 99,471 NL
3de 28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 375 99,206 NL
4de 31 Sint Willibrordus Obbicht NE 375 99,206 NL
5de 6 Sint Salvius Limbricht NE 367 97,090 NL
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 367 97,090 NL
19 Sint Lambertus Broeksittard NE 366 96,825
11 Sint Joris Sint Joost NE 362 95,767
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 361 95,503
22 Sint Martinus Holtum NE 360 95,238
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 356 94,180
15 Sint Martinus Linne NE 354 93,651
41 Sint Martinus Born NE 353 93,386
5 Sint Stephanus Dieteren NE 352 93,122
10 Eendracht Grevenbicht NE 352 93,122
14 Sint Michaël Doenrade NE 352 93,122
23 Sint Rochus Stevensweert NE 352 93,122
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 349 92,328
50 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard NE 347 91,799
20 Sint Barbara Meerssen NE 343 90,741
48 Sint Sebastianus Heerlen NE 343 90,741
45 Sint Remigius Meerssen NE 342 90,476
39 Sint Gregorius Illikhoven NE 339 89,683
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 337 89,153
29 DD Stadsschutterij Maastricht NE 337 89,153
18 Sint Antonius Slek NE 336 88,889
54 Sint Eligius & Juliana Schinveld NE 334 88,360
Dagwinnaar Beste Houding optocht + Beste Defile + Schieten
32 Sint Joseph Buchten NE 300,00%
Wedstrijd 3: Mooiste geheel OE
Ere 2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 371
1ste 44 Sint Maternus Wijlre OE 368
2de 1 Sint Sebastianus Klimmen OE 366
3de 24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 362
3 Sint Paulus Epen OE 360
25 Sint Sebastianus Margraten OE 359
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 359
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 359
53 Sint Sebastianus Mheer OE 358
21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 357
35 Sint Martinus Vaesrade OE 355
37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 355
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 354
49 Sint Mauritius Strucht OE 353
43 Sint Joseph Vijlen OE 352
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 350
47 Sint Sebastianus Eys OE 349
36 Sint Joh. & Clemens Merkelbeek OE 343
13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 341
17 Sint Sebastianus Schinnen OE 341
38 Sint Sebastianus Mechelen OE 341
16 Sint Paulus Vaals OE 336
51 Sint Sebastiaan Heerlerheide OE 336
52 Sint Martinus Houthem OE 336
12 Sint Sebastianus Puth OE 330
27 Sint Joseph Stein OE 330
9 Sint George Simpelveld OE 329
Wedstrijd 3B: Mooiste geheel NE
Ere 4 Wilhelmina Hingen NE 372
1ste 32 Sint Joseph Buchten NE 363
2de 40 Sint Urbanus Montfort NE 360
3de 19 Sint Lambertus Broeksittard NE 355
45 Sint Remigius Meerssen NE 355
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 355
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 351
28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 351
22 Sint Martinus Holtum NE 350
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 350
31 Sint Willibrordus Obbicht NE 350
41 Sint Martinus Born NE 349
6 Sint Salvius Limbricht NE 348
48 Sint Sebastianus Heerlen NE 348
11 Sint Joris Sint Joost NE 346
50 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard NE 346
39 Sint Gregorius Illikhoven NE 344
14 Sint Michaël Doenrade NE 342
18 Sint Antonius Slek NE 342
15 Sint Martinus Linne NE 340
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 340
5 Sint Stephanus Dieteren NE 339
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 339
10 Eendracht Grevenbicht NE 337
23 Sint Rochus Stevensweert NE 337
20 Sint Barbara Meerssen NE 329
54 Sint Eligius & Juliana Schinveld NE 318
29 DD Stadsschutterij Maastricht NE 313
Wedstrijd 4: Mooiste Uniform
Ere 44 Sint Maternus Wijlre OE 365
1ste 24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 363
2de 2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 362
3de 43 Sint Joseph Vijlen OE 361
25 Sint Sebastianus Margraten OE 360
21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 359
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 359
35 Sint Martinus Vaesrade OE 359
47 Sint Sebastianus Eys OE 359
49 Sint Mauritius Strucht OE 359
3 Sint Paulus Epen OE 358
1 Sint Sebastianus Klimmen OE 357
32 Sint Joseph Buchten NE 357
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 356
23 Sint Rochus Stevensweert NE 356
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 356
37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 356
14 Sint Michaël Doenrade NE 355
53 Sint Sebastianus Mheer OE 355
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 354
11 Sint Joris Sint Joost NE 353
13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 352
38 Sint Sebastianus Mechelen OE 352
4 Wilhelmina Hingen NE 351
6 Sint Salvius Limbricht NE 351
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 351
15 Sint Martinus Linne NE 351
27 Sint Joseph Stein OE 351
36 Sint Joh. & Clemens Merkelbeek OE 351
45 Sint Remigius Meerssen NE 351
19 Sint Lambertus Broeksittard NE 350
22 Sint Martinus Holtum NE 349
28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 349
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 349
41 Sint Martinus Born NE 348
31 Sint Willibrordus Obbicht NE 347
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 347
17 Sint Sebastianus Schinnen OE 346
40 Sint Urbanus Montfort NE 346
50 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard NE 346
51 Sint Sebastiaan Heerlerheide OE 346
12 Sint Sebastianus Puth OE 345
16 Sint Paulus Vaals OE 345
18 Sint Antonius Slek NE 345
48 Sint Sebastianus Heerlen NE 345
5 Sint Stephanus Dieteren NE 344
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 344
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 343
29 DD Stadsschutterij Maastricht NE 343
52 Sint Martinus Houthem OE 343
54 Sint Eligius & Juliana Schinveld NE 343
10 Eendracht Grevenbicht NE 341
39 Sint Gregorius Illikhoven NE 341
20 Sint Barbara Meerssen NE 340
9 Sint George Simpelveld OE 325
Wedstrijd 5A: Beste Vaandeldrager OE
Ere 47 Sint Sebastianus Eys OE 181 NL
1ste 33 Sint Laurentius Spaubeek OE 181 NL
2de 2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 180 NL
3de 21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 180 NL
4de 24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 180 NL
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 180
44 Sint Maternus Wijlre OE 180
35 Sint Martinus Vaesrade OE 178
36 Sint Joh. & Clemens Merkelbeek OE 178
25 Sint Sebastianus Margraten OE 177
27 Sint Joseph Stein OE 177
37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 177
16 Sint Paulus Vaals OE 175
53 Sint Sebastianus Mheer OE 175
9 Sint George Simpelveld OE 173
43 Sint Joseph Vijlen OE 173
52 Sint Martinus Houthem OE 173
38 Sint Sebastianus Mechelen OE 172
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 172
49 Sint Mauritius Strucht OE 172
51 Sint Sebastiaan Heerlerheide OE 172
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 171
3 Sint Paulus Epen OE 167
1 Sint Sebastianus Klimmen OE 165
17 Sint Sebastianus Schinnen OE 163
13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 162
12 Sint Sebastianus Puth OE 161
Wedstrijd 5B: Beste Vaandeldrager NE
Ere 4 Wilhelmina Hingen NE 183 NL
1ste 30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 183 NL
2de 6 Sint Salvius Limbricht NE 180 NL
3de 7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 180 NL
4de 14 Sint Michaël Doenrade NE 180 NL
40 Sint Urbanus Montfort NE 180 NL
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 179
29 DD Stadsschutterij Maastricht NE 179
32 Sint Joseph Buchten NE 178
28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 174
48 Sint Sebastianus Heerlen NE 174
11 Sint Joris Sint Joost NE 173
15 Sint Martinus Linne NE 173
18 Sint Antonius Slek NE 173
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 172
39 Sint Gregorius Illikhoven NE 172
45 Sint Remigius Meerssen NE 172
23 Sint Rochus Stevensweert NE 171
50 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard NE 171
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 171
22 Sint Martinus Holtum NE 170
31 Sint Willibrordus Obbicht NE 170
41 Sint Martinus Born NE 169
54 Sint Eligius & Juliana Schinveld NE 169
19 Sint Lambertus Broeksittard NE 168
5 Sint Stephanus Dieteren NE 165
10 Eendracht Grevenbicht NE 160
20 Sint Barbara Meerssen NE 158
Wedstrijd 6A: Beste Bordjesdrager OE
Ere 24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 182 NL
1ste 17 Sint Sebastianus Schinnen OE 182 NL
2de 52 Sint Martinus Houthem OE 181 NL
3de 13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 179
4de 35 Sint Martinus Vaesrade OE 177 NL
49 Sint Mauritius Strucht OE 177 NL
25 Sint Sebastianus Margraten OE 176
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 176
16 Sint Paulus Vaals OE 175
53 Sint Sebastianus Mheer OE 175
44 Sint Maternus Wijlre OE 174
27 Sint Joseph Stein OE 173
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 173
37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 173
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 172
3 Sint Paulus Epen OE 171
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 171
47 Sint Sebastianus Eys OE 170
12 Sint Sebastianus Puth OE 164
21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 163
1 Sint Sebastianus Klimmen OE 162
9 Sint George Simpelveld OE 161
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 158
Wedstrijd 6b: Beste Bordjesdrager NE
Ere 14 Sint Michaël Doenrade NE 184
1ste 6 Sint Salvius Limbricht NE 183
2de 40 Sint Urbanus Montfort NE 182 NL
3de 26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 182 NL
4de 4 Wilhelmina Hingen NE 181
20 Sint Barbara Meerssen NE 180
32 Sint Joseph Buchten NE 180
48 Sint Sebastianus Heerlen NE 179
15 Sint Martinus Linne NE 178
39 Sint Gregorius Illikhoven NE 178
18 Sint Antonius Slek NE 177
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 177
5 Sint Stephanus Dieteren NE 175
45 Sint Remigius Meerssen NE 175
28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 173
31 Sint Willibrordus Obbicht NE 173
50 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard NE 172
29 DD Stadsschutterij Maastricht NE 171
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 171
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 170
11 Sint Joris Sint Joost NE 167
54 Sint Eligius & Juliana Schinveld NE 167
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 165
19 Sint Lambertus Broeksittard NE 164
22 Sint Martinus Holtum NE 163
10 Eendracht Grevenbicht NE 162
Wedstrijd 7: Mooiste keizerspaar in Uniform
1ste 37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 544
2de 33 Sint Laurentius Spaubeek OE 536
5 Sint Stephanus Dieteren NE 535
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 532
52 Sint Martinus Houthem OE 532
13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 530
44 Sint Maternus Wijlre OE 529
Wedstrijd 8: Mooiste keizerspaar in Jacquet
1ste 53 Sint Sebastianus Mheer OE 537
Wedstrijd 9: Mooiste Keizer in Uniform
1ste 15 Sint Martinus Linne NE 544
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 539
41 Sint Martinus Born NE 537
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 534
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 532
Wedstrijd 10: Mooiste keizer in Jacquet
Geen deelname
Wedstrijd 11: Mooiste Keizerin
1ste 37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 548
2de 53 Sint Sebastianus Mheer OE 537
3de 13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 536
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 533
5 Sint Stephanus Dieteren NE 531
44 Sint Maternus Wijlre OE 529
52 Sint Martinus Houthem OE 529
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 528
Wedstrijd 12: Mooiste Koningspaar in Uniform
1ste 32 Sint Joseph Buchten NE 555
2de 8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 550
3de 4 Wilhelmina Hingen NE 547
4de 10 Eendracht Grevenbicht NE 546 NL
5de 31 Sint Willibrordus Obbicht NE 546 NL
44 Sint Maternus Wijlre OE 546 NL
19 Sint Lambertus Broeksittard NE 545
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 544
14 Sint Michaël Doenrade NE 542
40 Sint Urbanus Montfort NE 541
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 541
5 Sint Stephanus Dieteren NE 540
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 539
38 Sint Sebastianus Mechelen OE 539
6 Sint Salvius Limbricht NE 538
45 Sint Remigius Meerssen NE 536
21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 534
35 Sint Martinus Vaesrade OE 534
20 Sint Barbara Meerssen NE 533
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 533
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 533
3 Sint Paulus Epen OE 531
17 Sint Sebastianus Schinnen OE 531
24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 531
1 Sint Sebastianus Klimmen OE 529
28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 529
11 Sint Joris Sint Joost NE 528
23 Sint Rochus Stevensweert NE 526
39 Sint Gregorius Illikhoven NE 525
43 Sint Joseph Vijlen OE 525
51 Sint Sebastiaan Heerlerheide OE 525
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 522
15 Sint Martinus Linne NE 521
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 521
16 Sint Paulus Vaals OE 520
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 515
Wedstrijd 13: Mooiste koningspaar in Jacquet
1ste 25 Sint Sebastianus Margraten OE 556
2de (NB) 49 Sint Mauritius Strucht OE 552
18 Sint Antonius Slek NE 547
54 Sint Eligius & Juliana Schinveld NE 547
47 Sint Sebastianus Eys OE 542
53 Sint Sebastianus Mheer OE 542
12 Sint Sebastianus Puth OE 537
13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 535
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 531
Wedstrijd 14: Mooiste koning in Unifom
1ste 41 Sint Martinus Born NE 537
37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 530
22 Sint Martinus Holtum NE 527
27 Sint Joseph Stein OE 525
50 Stadsschutter. Sint Rosa Sittard NE 523
Wedstrijd 15: Mooiste koning in Jacquet
Geen deelname
Wedstrijd 16: Mooiste koningin
1ste 25 Sint Sebastianus Margraten OE 557
2de 32 Sint Joseph Buchten NE 555
3de 14 Sint Michaël Doenrade NE 553
4de 40 Sint Urbanus Montfort NE 551
5de 18 Sint Antonius Slek NE 550
8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 549
41 Sint Martinus Born NE 549
19 Sint Lambertus Broeksittard NE 547
6 Sint Salvius Limbricht NE 546
13 Jonge en Oude Nobele Valkenburg OE 546
54 Sint Eligius & Juliana Schinveld NE 545
31 Sint Willibrordus Obbicht NE 544
34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 544
35 Sint Martinus Vaesrade OE 544
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 543
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 543
5 Sint Stephanus Dieteren NE 542
10 Eendracht Grevenbicht NE 542
47 Sint Sebastianus Eys OE 542
4 Wilhelmina Hingen NE 541
49 Sint Mauritius Strucht OE 541
21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 540
28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 540
38 Sint Sebastianus Mechelen OE 540
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 539
44 Sint Maternus Wijlre OE 539
22 Sint Martinus Holtum NE 537
39 Sint Gregorius Illikhoven NE 537
15 Sint Martinus Linne NE 536
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 535
20 Sint Barbara Meerssen NE 535
45 Sint Remigius Meerssen NE 535
12 Sint Sebastianus Puth OE 534
53 Sint Sebastianus Mheer OE 533
1 Sint Sebastianus Klimmen OE 532
3 Sint Paulus Epen OE 532
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 532
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 532
24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 531
17 Sint Sebastianus Schinnen OE 530
23 Sint Rochus Stevensweert NE 529
11 Sint Joris Sint Joost NE 528
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 525
51 Sint Sebastiaan Heerlerheide OE 525
16 Sint Paulus Vaals OE 523
43 Sint Joseph Vijlen OE 522
46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 520
Wedstrijd 17: Mooiste generaal
1ste 47 Sint Sebastianus Eys OE 553 NL
2de 44 Sint Maternus Wijlre OE 553 NL
10 Eendracht Grevenbicht NE 550
14 Sint Michaël Doenrade NE 541
21 Sint Gertrudis Amstenrade OE 540
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 540
26 Snt Joseph Sweijkhuizen NE 539
40 Sint Urbanus Montfort NE 539
55 Sint Jan Nieuwstadt NE 533
52 Sint Martinus Houthem OE 528
Wedstrijd 18: Modelste generaal
1ste 2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 563
48 Sint Sebastianus Heerlen NE 538
25 Sint Sebastianus Margraten OE 533
Wedstrijd 19: Beste Bielemangroep
1ste 1 Sint Sebastianus Klimmen OE 543
2d 18 Sint Antonius Slek NE 537 NL
5 Sint Stephanus Dieteren NE 537 NL
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 536
Wedstrijd 20: Beste Sappeursgroep
1ste 45 Sint Remigius Meerssen NE 538 NL
35 Sint Martinus Vaesrade OE 538 NL
15 Sint Martinus Linne NE 532
Wedstrijd 21: Beste Marketentstersgroep
1ste 38 Sint Sebastianus Mechelen OE 544
2de 43 Sint Joseph Vijlen OE 543
3de 45 Sint Remigius Meerssen NE 542
4de 47 Sint Sebastianus Eys OE 541
5de 34 HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen OE 538
24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 537
37 Sint Gregorius De Grote Brunssum OE 537
30 Heilig Kruis Grevenbicht NE 535
31 Sint Willibrordus Obbicht NE 534
25 Sint Sebastianus Margraten OE 531
42 Sint Hubertus Schaesberg OE 530
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 528
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 526
40 Sint Urbanus Montfort NE 526
53 Sint Sebastianus Mheer OE 523
3 Sint Paulus Epen OE 520
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 520
27 Sint Joseph Stein OE 519
12 Sint Sebastianus Puth OE 517
15 Sint Martinus Linne NE 516
Wedstrijd 70: Beste hospitaalsoldaat
1ste 47 Sint Sebastianus Eys OE 377
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 373
Jeugd: Mooiste Hofdame
1ste (NB) 7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 369
2de(NB) 8 Sint Hubertus Nattenhoven NE 365
3de(NB) 46 Sint Joseph Sint Geertruid OE 365
Jeugd: Beste marketentster
1ste (NB) 14 Sint Michaël Doenrade NE 392
Jeugd: Beste marketentstersgroep
1ste (NB) 41 Sint Martinus Born NE 395
Jeugd: Mooiste koningspaar
1ste (NB) 23 Sint Rochus Stevensweert NE 362
Jeugd: Beste bielemannengroep
1ste (NB) 40 Sint Urbanus Montfort NE 368
Jeugd: Beste bieleman
1ste (NB) 5 Sint Stephanus Dieteren NE 362
Wedstrijd 22: Oude Exercitie
1ste 1 Sint Sebastianus Klimmen OE 1770
2de (NB) 44 Sint Maternus Wijlre OE 1766
24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 1763
3 Sint Paulus Epen OE 1752
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 1745
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 1719
Wedstrijd 23: Nieuwe Excercitie
1ste 28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 3561
2de (NB) 32 Sint Joseph Buchten NE 3549
31 Sint Willibrordus Obbicht NE 3543
40 Sint Urbanus Montfort NE 3538
6 Sint Salvius Limbricht NE 3512
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 3442
Wedstrijd 24: Beste Linker Guide OE
1ste 3 Sint Paulus Epen OE 181 NL
2e 24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 181 NL
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 180
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 178
44 Sint Maternus Wijlre OE 177
1 Sint Sebastianus Klimmen OE 176
Wedstrijd 25: Beste Rechter Guide OE
1ste 3 Sint Paulus Epen OE 181 NL
2de 1 Sint Sebastianus Klimmen OE 181 NL
24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 180
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 178
44 Sint Maternus Wijlre OE 177
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 176
Wedstrijd 26: Beste Commandant OE
1ste 1 Sint Sebastianus Klimmen OE 705
2de (NB) 24 Sint Lambertus Oirsbeek OE 704
44 Sint Maternus Wijlre OE 697
2 Sint Hubertus Ubachsberg OE 690
3 Sint Paulus Epen OE 683
33 Sint Laurentius Spaubeek OE 678
Wedstrijd 27: Commandant Nieuwe exercitie
1ste 32 Sint Joseph Buchten NE 546
2de (NB) 31 Sint Willibrordus Obbicht NE 536
28 Sint Petrus & Paulus Susteren NE 535
40 Sint Urbanus Montfort NE 530
6 Sint Salvius Limbricht NE 524
7 Sint Sebastiaan Schimmert NE 502
Solisten Fluit Jeugd
1ste St. Petrus en Paulus Susteren Shalina Van der Biessen 81,2
Wilhelmina Hingen Isa Meuwissen 80,3
St. Michaël Doenrade Eline Marissen 80,3
St. Joris St. Joost Mara Kösters 80,1
Wilhelmina Hingen Samara Peeters 80,0
Solisten Fluit 5de divisie
1ste St. Jan Nieuwstadt Finn De vos 83,1
St. Willibrordus Obbicht Marike de Jong 82,3
Wilhelmina Hingen Tara Aben 80,3
Solisten Fluit 4de divisie
1ste St. Petrus en Paulus Susteren Roselien Craenen 82,3
St. Jan Nieuwstadt Demi Vaessen 82,2
St. Petrus en Paulus Susteren Anne Köhlen 80,7
St. Willibrordus Obbicht Jan de Jong 80,0
Solisten Fluit 3de divisie
1ste St. Jan Nieuwstadt Megan Meisen 83,3
Wilhelmina Hingen Jesse Meuwissen 79,8
Solisten Klaroen Jeugd
1ste St. Materus Wijlre Joep Mullenders 81,0
St. Salvius Limbricht Marit Hermans 80,9
St. Remigius Meerssen Isa Hollands 80,4
St Gertrudis Amstenrade Tuur van Kan 80,4
Solisten Klaroen 5de divisie
1ste St. Sebastianus Eys Juliëtte Lahaije 80,7
St. Martinus Holtum Dunja Leinders 80,0
Solisten Klaroen 4de divisie
1ste(NB) St. Joseph Vijlen Anne Smulders 81,8
Solisten Tamboer Jeugd
1ste St. Joseph Stein Yoeri Schoens 88,0
2de St. Salvius Limbricht Finn Schaeks 85,3
3de St Martinius Born Ui Seo Lee 85,3
4de Sint Lambertus Broeksittard Brandon Aretz 85,3
5de Sint Martinus Houthem Niek Ruiter 85,2
6de (NB) St. Sebastianus Schimmert Casper Jacobs 84,9
St. Sebastianus Schimmert Ruben Provaas 84,6
St. Salvius Limbricht Vik Lebens 84,2
Sint Martinus Houthem Lou Curfs 84,2
Sint Martinus Houthem Max Backes 84,0
St. Salvius Limbricht Loeka Diederen 83,8
St. Paulus Vaals Ian Miltenburg 83,8
St. Salvius Limbricht Bjarne Diederen 83,6
Sint Martinus Houthem Dries Ruiter 83,4
St. Sebastianus Mheer Jonathan van Dijk 83,4
St Martinius Born Levi van Hout 83,2
M&P Geleen Ryan Rutten 83,2
St. Joris St. Joost Dave Janssen 83,0
St. Remigius Meerssen Cedric Barbier 82,7
St. Martinus Veasrade Luca Gelissen 82,5
St. Remigius Meerssen Seb Smeets 82,2
St. Sebastianus Schimmert Kaj Menten 82,1
St Martinius Born Zoë Haagmans 81,9
St. Remigius Meerssen Casper Quaaden 81,8
St. Willibrordus Obbicht Yorn Maassen 81,8
St sebastianus klimmen levi beijnsberger 80,9
St. Remigius Meerssen Lynn Hollands 80,3
Solisten Tamboer 5de divisie
1ste St. Johannes St. Clemens Merkelbeel Dylano Driessens 88,1
2de St. Sebastianus Margraten Sascha Onnou 85,8
3de St. Sebastianus Klimmen Dylano Franssen 85,1
St. Joseph Stein Micha Vaassen 85,0
St. Michaël Doenrade Sargio Wolfs 84,6
St. Sebastianus Margraten Evie Mulleneers 84,4
St. Jan Nieuwstadt Jay De Vos 83,1
St. Maternus Wijlre Daan Otten 82,6
St. Remigius Meerssen Dean Engwegen 82,0
St. Martinus Veasrade Youri Pisters 81,6
St. Jan Nieuwstadt Sjuul Smeets 81,6
St. Johannes St. Clemens Merkelbeel Danique Lemans 80,9
St. Maternus Wijlre Marthijn van Wissen 80,3
Solisten Tamboer 4de divisie
1ste Sint Martinus Houthem Jesse Backes 85,0
St. Mauritus Strucht Sydney Willems 84,0
Solisten Tamboer 3de divisie
1ste St. Martinus Veasrade Robin Verkissen 87,0
Solisten Tamboer 2de divisie
1ste St. Michaël Doenrade Django Goffin 86,4
Sint Sebastianus Heerlen Rick Camps 83,8
Solisten Tamboer 1de divisie
1ste St Martinius Born Bram Deuss 85,8
Klaroenkorpsen 4de divisie
1ste 40 St. Urbanus Montfort NE 83,4
53 St. Sebastianus Mheer OE 81,0
Klaroenkorpsen 3de divisie
1ste 38 St. Sebastianus Mechelen OE 83,5
2de 47 St. Sebastianus Eys OE 83,4
3 Sint Paulus Epen OE 82,1
34 St. Marcellinus & Petrus Geleen OE 80,3
52 St. Martinus Houthem OE 80,2
45 St. Remigius Meerssen NE 79,0
Klaroenkorpsen 2de divisie
1ste 43 St. Joseph Vijlen OE 87,0
25 St. Sebastianus Margraten OE 83,0
44 St. Maternus Wijlre OE 82,5
49 St. Mauritius Strucht OE 82,2
35 St. Martinis Vaesrade OE 81,8
Klaroenkorpsen 1ste divisie
1ste 7 St. Sebastiaan Schimmert NE 83,5
2de 6 St. Salvius Limbricht NE 83,2
24 St. Lambertus Oirsbeek OE 83,0
1 St. Sebastianus Klimmen OE 82,6
2 St. Hubertus Ubachsberg OE 82,4
33 St. Laurentius Spaubeek OE 82,4
21 St. Gertrudis Amstenrade OE 82,0
Fluit en Tamboerkorps 3de divisie
1ste (NB) 31 St. Willibrordus Obbicht NE 83,6
Tamboerkorps 2de divisie
1ste 48 Sint Sebastianus Heerlen NE 83,3
Tamboerkorps 3de divisie
1ste 27 St. Joseph Stein OE 84,2
Tamboer Majoor 4de divisie
1ste 40 St. Urbanus Montfort NE 80,2
53 St. Sebastianus Mheer OE 79,5
Tamboer Majoor 3de divisie
1ste 31 St. Willibrordus Obbicht NE 88,4
2de 38 St. Sebastianus Mechelen OE 84,0
47 St. Sebastianus Eys OE 83,7
3 Sint Paulus Epen OE 82,9
34 St. Marcellinus & Petrus Geleen OE 82,7
52 St. Martinus Houthem OE 82,7
45 St. Remigius Meerssen NE 82,4
27 St. Joseph Stein OE 81,9
Tamboer Majoor 2de divisie
1ste 43 St. Joseph Vijlen OE 85,0
2de 48 Sint Sebastianus Heerlen NE 84,4
25 St. Sebastianus Margraten OE 83,4
44 St. Maternus Wijlre OE 83,4
49 St. Mauritius Strucht OE 82,6
35 St. Martinis Vaesrade OE 80,4
Tamboer Majoor 1ste divisie
1ste 1 St. Sebastianus Klimmen OE 88,4
2de 21 St. Gertrudis Amstenrade OE 88,2
24 St. Lambertus Oirsbeek OE 85,2
7 St. Sebastiaan Schimmert NE 85,0
6 St. Salvius Limbricht NE 85,0
33 St. Laurentius Spaubeek OE 82,5
2 St. Hubertus Ubachsberg OE 80,2
Schietuitslagen
1ste Montfort
2de Doenrade
3de Merkelbeek
4de Schaesberg
5de Strucht
6de Brunssum
7de 8de Eendracht Grevenbicht, Geleen en Heelen (delen plek 7 en 8)

Laat commentaar achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *